Kainodara

Bendra karpomų dizainų kaina skaičiuojama pagal valandinį įvertį, žemiau pateiktos kainos – orientacinės.
Darbus pradedame vykdyti po sutarto dalinio apmokėjimo, likusią dalį sumokėsite, kai atliksime darbus. Nuolatiniams klientams apmokėjimas gali būti atidedamas iki darbai bus galutinai užbaigti.

250 Lt
Pirmojo puslapio kaina
150 Lt
Kiti vidiniai puslapiai (1 vnt.)
100 Lt
Naujienlaiškis

Paslaugos

Gavę užsakovo pateiktus dizaino failus, įvertiname darbo sudėtingumą valandomis ir taip apskaičiuojame karpymo kainą.

Interneto projektų dizainų karpymas

Daugiausia laiko užtrunka titulinio, bei pirmų vidinių puslapių karpymas. Didėjant dizaino puslapių skaičiui, daugelis detalių bei jų išdėstymo būdai ima kartotis ir anksčiau parašytas kodas gali būti pakartotinai panaudotas, taip sugaištant vis mažiau laiko.

Vertinant dizaino sukarpymo laiką atsižvelgiama ir į jo testavimą su skirtingomis interneto naršyklėmis. Atsisakius senųjų naršyklių palaikymo svetainėje, negaištamas laikas testavimui bei naršyklių suderinamumo korekcijoms.

Facebook aplikacijų karpymas

Vertinant Facebook aplikacijų karpymo sudėtingumą, svarbu tiksliai žinoti aplikacijos funkcionalumą, kadangi nuo to itin priklauso kaip greitai bus atlikti karpymo darbai. Dažnai aplikacijai pakanka paruošti kleis tinkamai pozicionuotus paveikslėlius, o kartais darbų apimtys prilygsta didelės svetainės dizaino sukarpymui.

Karpant aplikacijas jų su IE6 naršykle netestuojame, kadangi Facebook nepalaiko IE6 naršyklės.

Naujienlaiškių karpymas

Naujienlaiškių dizainai dažniausiai yra nesudėtingi. Tačiau, norint, kad visos populiariausios elektroninio pašto sistemos bei programos juos atvaizduotų teisingai, būtina naujienlaiškius testuoti ir atlikti suderinamumo korekcijas. Praktika rodo, kad testavimui ir suderinamumo korekcijoms sugaištama beveik tiek pat laiko, kiek naujienlaiškio sukarpymui.

Galime paruošti .oft failus jei norėsite naujienlaiškius siųsti Microsoft Outlook programa.

HTML/CSS korekcijos bei papildymai esamoms svetainėms

Esant poreikiui galime koreguoti jau veikiančias interneto sistemas pagal pateiktus dizaino atnaujinimus. Tokio pobūdžio darbams atlikti mums reikalingas veikiančios svetainės kodas, paveikslėliai ir visi susiję failai. Iš nurodytos veikiančios svetainės duomenis galime pasiimti patys, mokestis už šią paslaugą bus įtrauktas į darbų sąmatą.

Pradėdami dirbti su esamų svetainių kodu, privalome su juo trumpai susipažinti, kad kuo daugiau jau sukurto kodo galėtų būti pakartotinai panaudota.

Jei yra galimybė ir tam neprieštarauja užsakovas, korekcijas atliekame laikydamiesi savo kodo standartų.

jQuery UI stilių pritaikymas

Jei sistemos dizaine numatyti dinamiški stiliaus elementai (datos parinkimas, iššokantys langai, akordeonai, karuselės, tabai ir kt.), juos realizuojame taikydami jQuery bei jQuery UI bibliotekų siūlomus objektus. Pritaikyti stiliai lengvai panaudojami pakartotinai ir plečiami.

WordPress temų ruošimas

Dizainą galime ne tik sukarpyti, bet iš jo paruošti WordPress temą, kurią galėsite įdiegti veikiančioje sistemoje.